Gdy niebo grzmi...

...schowaj się do nas


#1 2008-04-09 16:57:32

Agee

http://images47.fotosik.pl/147/dfa5016069ce2008.jpg

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 4
Punktów :   

Kiedy nie wiesz, czy on TEŻ

Wiecie, co mnie najbardziej dobija w tych rzeczach romantycznych? Niepewność! Mój kochany wiersz Adama Mickiewicza.
"Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie"
Tylko, że tu jest odwrotnie. Nie wiem, czy osoba, którą darzę "jakimś" uczuciem równieć "coś" do mnie czuje. Wiadomo jak to jest, chłopak czasem sie popisuje, ale tak naprawdę nie ma nic na myśli. I rany, jak to wkurza! ><
Ileż ja razy przez to przebrnęłam?! Już nie mówię o miłości. Tylko o zwykłej sympati, lubieniu "bardziej". Jak mam rozpoznać czy ja mu się też podobam? Rozmowa nic tu nie da, bo pewnie inaczej zrobię z siebie idiotkę. xD Normalnie to tak robię, ale powiedzmy, że w tym wypadku to nie wchodzi w grę. Czekanie na rozwój wydarzeń? Tu również odpada. Eh... T.T

Offline

 

#2 2008-05-03 21:59:34

Lady Shi

http://images43.fotosik.pl/146/7839c80211bd4ff2.jpg

791800
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kiedy nie wiesz, czy on TEŻ

Niestety nie mogę ci pomóc ani doradzić Agee, bo mam podobny problem. I w sumie potrzebuję rady z zewnątrz. Już piszę o czym mowa: Widzicie mam kolegę i pod koniec 2semestru oboje oblaliśmy egzamin(właściwie zaliczyło 8 z 60 osób). Pod koniec wakacji zadzwonił żebyśmy się razem pouczyli. Było fajnie. Śmiesznie, ale i na temat(egzamin za kilka dni). Powtarzaliśmy materiał, z tym że miałam siostrzenicę na głowie(żywe dziecko, serio). W końcu poszła na dwór, ale jak zwykle nie zamknęła drzwi. Norma u niej. Poszłam, zamknęłam, odwracam się a on stoi w drzwiach. Wiecie jak bardzo chciałam się do niego przytulić? Nie wyobrażacie sobie. Z tym, że w ostatnim momencie uświadomiłam sobie co się dzieje i zamiast się przytulić zaproponowałam herbatę. No i cóż. Potem chciałam z nim o tym pogadać(wyszło na to że oboje jesteśmy nieśmiali) ale zaczął mnie unikać. Ale zaczął mnie unikać po rozmowie z moja koleżanką która o sprawie wiedziała. A teraz to nie wiem co czuję, ale wiem, że ilekroć go widzę jest lżej.
W tym problem. Całe życie powtarzano mi, że to mężczyzna musi podejść pierwszy. W skutek tego jestem zawieszona w próżni. Zależało mi na nim, i chyba nadal zależy, ale boję się, że jemu nie. Po za tym nie mam kiedy z nim pogadać i za często go widuję by ryzykować, że przestaniemy rozmawiać. I tak tkwię bojąc się ruszyć.


wolę szczerych wrogów niż fałszywych przyjaciół

Offline

 

#3 2009-05-12 15:19:23

pajk

Gość

Re: Kiedy nie wiesz, czy on TEŻ

jak  juz tu jestem to cos doradze :
A  test wysilkowy - Prosić o cos wymagajacego wysilku . spotkanie daleko, o idiotycznej godzinie , jakas praca , pomoc, przysluga chodzby niepotrzebna zgola. Oczywiscie trzeba dobrac do mozliwosci
warunków , I zaczynac od drobnych zeczy. To ma dodatkowy walor Bo !
Istnieje  prawidlowosc  -Jesli raz zrobimy cos dla kogos drobnego, to nastepna prozba moze byc wieksza
i szansa na spelnienie rosnie . Prozby o cos , bardziej zaciesniaja wiezi ,niz dawanie czegos
Oud siebie , prezenty ,uslugi, czy latanie za.
Im wiecej czasu , uwagi, wysilku jest ktos w stanie poswiecic komus tym wieksza  sympatia
Testem na silniejsze uczucia jest prozba o zrobienie czegos  bez sensu , glupiego obciachowego
Ale uwaga ztym ostroznie !  wyczucie miec trza i nie moze to byc okresowy sprawdzian

--  Test  'chemiczny' kazdy ,prawie kazdy ma bariere intymnosci .
nie lubi pic z czyjejs sklanki, jesc nadgryzionego , uzywac czyjegos recznika ubrania itp
podsuPodsuwajac rzeczy naznaczone swoja osoba mozna ocenic sympatie im wieksza tym
bariera mniejstza , ale to indywidualne i trzeba najpierw zaobserwowac indywidualna bariere do innych obojetnych osob .  najprostsze jest 'chcesz troche'  lyk piwa z mojej puszki, coli , tu zazwyczaj bariera jest mala wieksza przy ciastkach, kanapkach , recznikach
Czasem trzeba miec pomysl
Niezlym testem seksualnych dazen jest :'podaj mi pranie' (no jakies w miare aleganckiemusi byc)
jak bierze w dwa palce kiepsko... jak zwleka z oddaniem majtek i zaczyna byc dowcipny
myslenie o ewentualnej antykoncepcji jest wskazane  
Uwaga trzeba myslec i obserwowac porownywac . Jednego chlopa bielizna krepuje
sama w sobie, lepiej zacząc od zeczy mniej intymnych , a dziwne reakcje interpretowac raczej na Tak
Innych kazda rajcuje , trzeba sprawdzic , czy reakcja na 'mój' biustonosz nie jest
identyczna jak na stryjenki

 

#4 2009-05-12 21:27:17

Lady Shi

http://images43.fotosik.pl/146/7839c80211bd4ff2.jpg

791800
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kiedy nie wiesz, czy on TEŻ

pajk, boskie rady. Warto je wypróbować.


wolę szczerych wrogów niż fałszywych przyjaciół

Offline

 

#5 2009-06-21 12:50:25

Lady Shi

http://images43.fotosik.pl/146/7839c80211bd4ff2.jpg

791800
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kiedy nie wiesz, czy on TEŻ

Doradzicie? Mam mały problem. Otóż chłopak o którym pisałam wyżej prosił mnie o mój numer gg. Zazwyczaj nie korzystał, ale zaczął. Powiedział, że kończą się studia i chce mieć z nami kontakt. Z tym, że prosił o numer tylko mnie. Koleżankę, która była obok nie prosił. Nie wiem jak mam to rozumieć i czy jest co rozumieć.
I nie wiem czy coś jeszcze do niego czuję. Przeszło mi, już nie mam obłędu kiedy go widzę, mimo że nadal jak jest obok... jednak ciągle coś tam czuję. Albo sobie to wmawiam
Jestem trochę w kropce z tego powodu. Ktoś mnie poratuje radą?


wolę szczerych wrogów niż fałszywych przyjaciół

Offline

 

#6 2009-06-27 16:44:15

pajk

Gość

Re: Kiedy nie wiesz, czy on TEŻ

Ty chyba powalona jesteś!!  Pewnie ze dać numer ! A co on ? A diabli wiedzą , ale na bank twuj numer jest istotny ,a kolezanki mniej, jesli nawet cie nie kocha do szalenstwa , tylko lubi i ceni to zle? Pozatym sam moze nie miec pojecia po co mu ,( jeszcze nie miec ), cos go ciągnie ,a co czas pokaze. Moze nic a może cos....

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mytheraots.pun.pl www.samsunge250.pun.pl www.ar.pun.pl www.rpggryf.pun.pl www.valholl.pun.pl